• one
  • two
  • three
  • tas

   tas

  • pjatë

   pjatë

  • kupa dhe turi

   kupa dhe turi

  • tabaka

   tabaka

  • takëmi i tryezës

   takëmi i tryezës

  • tavëll

   tavëll

  • fëmijët

   fëmijët

  • PET

   PET

  • kuzhinë

   kuzhinë

   mjete

  Pse të zgjidhni na

  Dongguan Hongkang Melamine Produkte Co, Ltd, u themelua në 2009.We janë të specializuar në produktet Melamine prodhimin, zhvillimin dhe shitjen. Ne jemi të vendosur në Dongguan City, Guangdong Province, China. Fabrika e mbulojnë një sipërfaqe prej më shumë se 5000 metra katrore dhe prodhimi vjetor 1500 ton dhe vlera e prodhimit të 2.000.000 USD.

  Lexo më shumë

  Featured produktet

  Klientët tanë:

  mendoj për kohën tuaj

  WhatsApp Online Chat !