• Rreth nesh

  Dongguan Hongkang Melamine Produkte Co, Ltd, u themelua në 2009.We janë të specializuar në produktet Melamine prodhimin, zhvillimin dhe shitjen. Ne jemi të vendosur në Dongguan City, Guangdong Province, China. Fabrika e mbulojnë një sipërfaqe prej më shumë se 5000 metra katrore dhe prodhimi vjetor 1500 ton dhe vlera e prodhimit të 2.000.000 USD.

  Ne mund të ofrojmë Melamine tas seri, si tas sallatë, tas supë, tas hajvan, përzierjen tas, i vendosur shturë tas, kuti magazinimit. seri Melamine pjatë, si pjatë darkë, pjatë ëmbëlsirë, duke shërbyer pjatë, pjatë katror, ​​pjatë pica, pjatë ovale, pjatë frutash. Melamine tabaka, si tabaka shërbejnë, tabaka bar, tabaka katror, ​​tabaka rrumbullakët, tabaka vezë, slitë Melamine. Melamine filxhan, si filxhan dy ton, turi kafe, gotë, gotë solo, kupa e shtënë, filxhan të pijshëm, filxhan butë, fëmijët filxhan sippy, turi. Melamine vegël, si lugë, pirun, serverat sallatë, Turner, spageti, slotted Turner, nxjerr para, server makarona, duke shërbyer lugë, pjesën tjetër lugë. fëmijët shkopinj Melamine .Melamine darke vendosur, Melamine Krishtlindjeve darke vendosur, Melamine vendosur darkë, Melamine matjen e vendosur, Melamine përzierjen tas vendosur, etj

  Ne kemi për qëllim që të ofrojë produkte Melamine me cilësi të lartë bazuar në ISO9001: 2008 sistemit. Për të siguruar produkte me cilësi të plotësuar standardet e testimit klientit. Si FDA, Califoinia Pro 65, LFGB, BE etj nga SGS, Intertek, TUV etj

  "Me cilësi të mirë, shpërndarjen në kohë, të çmimeve konkurruese dhe konsumatorit të parë" është misioni ynë.

  Mirë se vini në hetim dhe na vizitoni. Për të krijuar bashkëpunim miqësor


  WhatsApp Online Chat !