• one
  • two
  • three
  • ЧИНИЈА

   ЧИНИЈА

  • плоча

   плоча

  • чаша и кригла

   чаша и кригла

  • лента

   лента

  • вечера во собата

   вечера во собата

  • пепелник

   пепелник

  • деца

   деца

  • МИЛЕНИК

   МИЛЕНИК

  • кујна

   кујна

   алатки

  Зошто да не одберете нас

  Dongguan Hongkang Меламин производи копродукции, Ltd е основана во 2009.We се специјализирани во меламин производи производство, развој и продажба. Ние се наоѓа во Dongguan Сити, провинција Гуангдонг, Кина. Фабриката зафаќа површина од повеќе од 5000 квадратни метри, а годишното производство на 1.500 тони, и производство на вредност од 2.000.000 американски долари.

  Прочитај повеќе

  Избрана производи

  Нашите клиенти:

  мислите за вашето време

  WhatsApp Online Chat !