100% Original Factory melamine windproof ashtray for Comoros Importers
100% Original Factory melamine windproof ashtray for Comoros Importers Detail:
| Specification | |
| Item Name | 6inch Round Melamine Windproof Ashtray |
| Item No. | AT001 |
| Shape | Round |
| Body Color | Black |
| Decal Color | 4 colors print |
| Finish | Glossy |
| Style | Fashion |
| Motif Design | Customized |
| Shape Design | OEM/ODM |
| Test Standard | FDA,PROP 65,EN71,LFGB etc. by SGS or ITS |
| Packaging | 20pcs/box,40pcs/carton |
| Dimensions | |
| Length | 14.5 cm |
| Width | 14.5 cm |
| Height | 4.5 cm |
| Capacity | N/A |
| Material | |
| Body Material | 100%melamine |
| Decal Material (if need) | 4 colors print (CMYK), or spot color printing, RoHS certificate |
| Imprint (if need) | Seiko ink type 1000 or other type, RoHS certificate |
| Accessories Information | |
| Lid included | No |
| Other | No |
| Weights | |
| Net Weight (kg) | 8.8 |
| Shipping Weight (kg) | 10 |
Product detail pictures:



Related Product Guide:
Choosing The Best Dog Bowl and Feeder for Your Dog
Top Ten Power Toothbrushes
We thinks what prospects think, the urgency of urgency to act from the interests of a client position of theory, allowing for greater high-quality, reduced processing costs, rates are much more reasonable, won the new and previous consumers the support and affirmation for 100% Original Factory melamine windproof ashtray for Comoros Importers, The product will supply to all over the world, such as: Jamaica , Hanover , Belize , Our organization. Situated inside the national civilized cities, the visitors is very easy, unique geographical and economic situations. We pursue a "people-oriented, meticulous manufacturing, brainstorm, construct brilliant" organization. hilosophy. Strict top quality management, fantastic service, reasonable cost in Myanmar is our stand on the premise of competition. If vital, welcome to make contact with us by our web page or telephone consultation, we've been likely to be pleased to serve you.
FAQ: 1.Q: Where is your factory located? How can I visit there? A: Our factory is located in Guangdong province, China. Warmly welcome to visit us! 2.Q: What is the material of your products? A: The material is melamine. 3.Q: How can I get some samples? A: We can send the samples by Express/DHL/FedEx/UPS etc. 4.Q: How does your company do regarding quality control? A: We have a very strict QC system. Our inspectors have been closely monitoring the production process from the selection of raw materials to the final step of the finished products. 5.Q: Can you print our logo on the product & packing? A: Yes, We can print your logo on our products. 
| * Do Not Touch On Fire Directly | |
|---|---|
| * Do Not Washing By Steelwire Ball | |
| * Non-Microwave Ovens | |
| * Dishwasher Safe |
Buy Online :- http://amzn.to/2heC50P
→ NEW ROOP MANTRA CREAM REAVIEW HINDI
You Can Connect With Me On
Twitter : @anmolhindi
Email : anmolhindireview@gmail.com
Thank You For Watching If You Liked The Video Please Hit Subscribe .
→HYDROQUINONE CREAM YES OR NO ? HINDI
→HOW TO FAIR – CLEAN & CLEAR FACE WASH – MUST WATCH
→VICCO TURMERIC AYURVEDIC CREAM REVIEW HINDI
→LAKME YOUTH INFINITY – SKIN FIRMING – DAY CREAM – BRIGHT & TIGHT YOUNGER LOOKING SKIN – REVIEW HINDI
→INDIA’S MOST SALEING FACE WASH – CLEAN & CLEAR FACE WASH
→KETO SOAP – ACNE & SKIN INFECTION – DOCTOR RECOMMEDDED PRODUCT
→SUPERGLOW NF CREAM | NIGHT CREAM
http://www.thelatinproducts.com/wood-flat-paddle-36-inches-pala-de-madera/
Wood Flat Paddle 36 – Pala De Madera
We feel easy to cooperate with this company, the supplier is very responsible, thanks.There will be more in-depth cooperation.











