Factory supplied melamine butter knife for Denver Manufacturers
Factory supplied melamine butter knife for Denver Manufacturers Detail:
| Specification | |
| Item Name | 6inch Melamine Butter Knife |
| Item No. | FW002 |
| Shape | Knife |
| Body Color | White |
| Decal Color | 4 colors print (if need) |
| Finish | Glossy |
| Style | Fashion |
| Motif Design | Customized |
| Shape Design | OEM/ODM |
| Test Standard | FDA,PROP 65,EN71,LFGB etc. by SGS or ITS |
| Packaging | 24pcs/box,192pcs/carton |
| Dimensions | |
| Length | 15 cm |
| Width | 2.6 cm |
| Height | 0.8 cm |
| Capacity | N/A |
| Material | |
| Body Material | 100%melamine |
| Decal Material (if need) | 4 colors print (CMYK), or spot color printing, RoHS certificate |
| Imprint (if need) | Seiko ink type 1000 or other type, RoHS certificate |
| Accessories Information | |
| Lid included | No |
| Other | No |
| Weights | |
| Net Weight (kg) | 5.8 |
| Shipping Weight (kg) | 6.8 |
Product detail pictures:



Related Product Guide:
Top Ten Power Toothbrushes
The Benefits Of Using Silicone Kitchen Utensils
We rely upon strategic thinking, constant modernisation in all segments, technological advances and of course upon our employees that directly participate in our success for Factory supplied melamine butter knife for Denver Manufacturers, The product will supply to all over the world, such as: Ukraine , Germany , Sacramento , We offer the great variety of products in this field. Besides, customized orders are also available. What's more, you will enjoy our excellent services. In one word, your satisfaction is guaranteed. Welcome to visit our company! For more information, please come to our website.If any further inquiries, please feel free to contact us.
FAQ: 1.Q: Where is your factory located? How can I visit there? A: Our factory is located in Guangdong province, China. Warmly welcome to visit us! 2.Q: What is the material of your products? A: The material is melamine. 3.Q: How can I get some samples? A: We can send the samples by Express/DHL/FedEx/UPS etc. 4.Q: How does your company do regarding quality control? A: We have a very strict QC system. Our inspectors have been closely monitoring the production process from the selection of raw materials to the final step of the finished products. 5.Q: Can you print our logo on the product & packing? A: Yes, We can print your logo on our products. 
| * Do Not Touch On Fire Directly | |
|---|---|
| * Do Not Washing By Steelwire Ball | |
| * Non-Microwave Ovens | |
| * Dishwasher Safe |
Download film intreg aici: http://rom-cinema.blogspot.com
Regia
Lucian Pintilie
Cu
Răzvan Vasilescu, Victor Rebengiuc, Coca Bloos
Gen film
Dramă
Niki este colonel în rezervă. Fiul său tocmai a decedat, iar fiica sa este căsătorită cu fiul lui Florian, vecinul de peste drum. Florian, desprins din atmosfera boemă a anilor ’70, este un cameraman amator pasionat a cărui natură de tiran refulat se exercită asupra lui Niki. Florian îl va deposeda pe Niki de tot ceea ce are: bunuri materiale, valori morale, imaginea despre sine însuşi, demnitate, tot ceea ce constituie în definitiv un om. Ultima treaptă a umilinţei este atunci când Florian îl obligă pe Niki şi pe soţia sa să se travestească în eroi de desene animate… Dar cu ocazia sărbătoririi Zilei Armatei, revigorat de sunetul fanfarelor, Niki îşi îmbrăca uniformă militară şi decide să facă ceva…
The company comply with the contract strict, a very reputable manufacturers, worthy a long-term cooperation.











